Ferran Llorens www.flickr.com/photos/fer55/2897794811/  licencja cc-by-sa 2.0
Ferran Llorens www.flickr.com/photos/fer55/2897794811/ licencja cc-by-sa 2.0

Oferta wyjazdu dla miłośników czytelnictwa i wydarzeń kulturalnych!

Wolontariat w bibliotece i centrum kultury – Hiszpania, Tarragona (Katalonia) – Początek projektu – 7 stycznia – Czas trwania: 7 miesięcy.

Zadaniem wolontariusza będzie dotrzeć z swoimi aktywnościami do czytelników i młodzieży uczęszczającej do centrum kultury – prócz zadań typowych dla działalności bibliotek i centrum kultury, wolontariusz będzie miał okazję zaproponować i zrealizować własne inicjatywy.

Pod poniższymi linkami można odnaleźć opis projektu sporządzony przez organizatorów oraz zdjęcia z miejsc głównych aktywności:

https://drive.google.com/file/d/0ByaOrIrNVXkdekRLdFI0bHRyNUk/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0ByaOrIrNVXkdRUs1aV9kQXVrMG8/view?usp=sharing

Organizatorzy wspominają o zakwaterowaniu w pokoju dzielonym z inną osobą.

Ze względu na to, że projekt miałby się rozpocząć za kilka tygodni, proszę o szybkie przesyłanie CV i listów motywacyjnych, aby wystarczyło czasu na zorganizowanie podróży i przeprowadzenie szkolenia, jak również na wyrobienie ubezpieczenia etc.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV i listów motywacyjnych w językach angielskim lub hiszpańskim na adres: orzadowski@gmail.com – tytułując e-mail „Obretebre”.

Budżet projektu pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia, transportu lokalnego, lekcji języka kraju goszczącego, a także comiesięczne kieszonkowe wolontariusza i do 100% kosztów podróży.

Do udziału w projekcie uprawnione są osoby w wieku 17 – 30 lat. Dalsze informacje o programie Erasmus+ dostępne pod linkiem: http://europa.eu/youth/eu/article/wolontariat-europejski-czym-w%C5%82a%C5%9Bciwie-jest_pl

—-

Akutualne ogłoszenia o selekcjach dostępne pod poniższym adresem: https://www.facebook.com/groups/1575216409365003/