Regulaminu dla strony internetowej https://smok.org.pl/wesprzyj-nas-darowizna/

Zawarcie umowy pomiędzy Darczyńca a Fundacją może nastąpić na dwa sposoby. Darczyńca ma prawo przed przesłaniem darowizny do negocjacji wszelkich zapisów umowy z Fundacją, w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje, te powinny być prowadzone w formie pisemnej i kierowane na adres korespondencyjny fundacji. W przypadku zrezygnowania przez Darczyńcę z możliwości zawarcia umowy na drodze indywidualnych negocjacji zastosowanie ma poniższy regulamin i stosowne przepisy prawa.

REGULAMIN

 1. Strona internetowa www.smok.org.pl jest prowadzona przez fundację Piaskowy Smok KRS: 0000343430
 2. Darczyńcą może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Darczyńcą”.
 3. Darowizny przekazywać można składać 24 godziny na dobę.
 4. Zawarcie umowy następuje z chwilą przekazania darowizny przez Darczyńcę. Realizacja przekazania darowizny przelewem następuje po zaksięgowaniu wpłaty Darczyńcy na koncie Fundacji.
  W przypadku płatności kartą liczy się chwila uzyskania pozytywnej autoryzacji.
  Darczyńca ma do wyboru następujące formy płatności:

  1. przelew – zapłata następuje przelewem na rachunek bankowy Fundacji o numerze 35 1240 2959 1111 0010 2907 8728, Bank Pekao S.A.
  2. ePrzelewy: mBank – mTransfer, BZ WBK – Przelew24, Płać z ING, Alior – Raty, Bank Millennium, Bank Ochrony Środowiska, Banki Spółdzielcze, BLIK, BNP Paribas Polska, Credit Agricole, Deutsche Bank, DnB Nord, e-transfer Pocztowy24, Euro Bank, Getin Bank, mBank – Raty, Nest Bank, Noble Pay, Płacę w Żabce, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z CitiHandlowy, Płacę z IdeaBank, Płacę z Orange, Płacę z Plus Bank, Bank PEKAO S.A., Podkarpacki BS, Przelew z BPH, Raiffeisen R-Przelew, SkyCash, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank, Volkswagen Bank, Użyj przedpłaty, Przekaz/Przelew tradycyjny – ePrzelewy obsługiwane są przez firmę Przelewy24.
  3. płatność Ƀitcoinami, która jest realizowana przez firmę InPay.pl .
 5. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Darczyńcę dokumentem sprzedaży (faktura/paragon/rachunek) jest wysyłany za pośrednictwem wybranego przez Darczyńcę przewoźnika na adres podany przez Darczyńcę w formularzu zamówienia. Dostępne formy przesyłki oraz ich koszty określa Fundacja.
 6. Jeżeli wystąpią problemu z przekazaniem darowizny proszę kontaktować się z Fundacją.
 7. Fundacja zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Darczyńca przy przekazywaniu darowizny udostępnia swoje dane osobowe Fundacji i może wyrazić zgodę na ich przetwarzanie w celach przekazywania ofert marketingowych przez Fundację. Darczyńca ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.
 8. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Darczyńcy. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązujący prawem Fundacja deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.
 9. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Darczyńcę w zakładce regulamin na www.smok.org.pl.
 10. Fundacja stara się zapewnić Darczyńcy poprawność działania strony internetowej www.smok.org.pl w następujących przeglądarkach: FireFox wersja 51 lub nowsza, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie strony, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności strony www.smok.org.pl i należy rozważyć ich wyłączenie.
 11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.